ما چه خدماتی ارائه میدهیم !

اخذ ویزا

رزرواسیون آنلاین بلیط و تور خارجی

رزرواسیون آنلاین بلیط و تور خارجی

رزرواسیون آنلاین بلیط و تور داخلی

رزرواسیون آنلاین بلیط و تور داخلی

رزرواسیون آنلاین بلیط و تور داخلی

تورهای ورودی به ایران

تورهای ورودی به ایران

تورهای خارجی

تورهای خارجی

تورهای داخلی

تورهای داخلی

ویزای عمان

سلطان‌ نشین عُمان کشوری پادشاهی است در خاور شبه جزیره عربستان. پایتخت این کشور شهر مسقط است عمان از خاور به دریای عرب و از شمال به دریای عمان کران مند می‌شود این کشور از جنوب با یمن و از باختر با عربستان سعودی و امارت متحده عربی همسایه است عمان همچنین دارای مرز دریایی با ایران است.
این کشور دارای دو برون‌بوم است بخش کوچکی از عمان در قسمت جنوبی تنگه هرمز قرار دارد که مسندم نام دارد این بخش از سرزمین اصلی جدا افتاده‌است برون بوم دیگر مدحاء نام دارد که توسط امارات متحده عربی احاطه شده‌است.
از سده ۱۷ میلادی عمان دارای پادشاهی خودکفا بوده‌است در سده ۱۹ میلادی این کشور در اوج قدرت خود بوده‌است با کاهش قدرت در سده بیستم میلادی این کشور تحت تأثیر و نفوذ گسترده پادشاهی بریتانیای کبیر قرار گرفت اما هیچگاه به شکل رسمی بخشی از آن نگردید عمان پیوند گسترده نظامی و سیاسی با ایالات متحده آمریکا و پادشاهی بریتانیای بزرگ دارد ولی سیاست خارجی آزادانه ای درپیش می‌گیرد فرمانروایی این کشور پادشاهی بی چون و چراست اما پارلمان نیز نقش قانون گذاری و بازرسی اندکی دارد.
همانند سایر کشورهای عربی خلیج فارس منبع اصلی درآمد کشور، نفت است هر چند نسبت به همسایگان، این کشور تولیدکننده متوسطی است کشاورزی و ماهی‌گیری نیز دو منبع مهم درآمد در عمان هستند منبع جایگزین دیگر گردشگری است.


آژانس هواپیمایی دنیای گردش نور با بیش از پنج سال سابقه، متخصص اخذ ویزای عمان با نازلترین قیمت و در کوتاهترین زمان ممکن، در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

مدارک جهت اخذ ویزای عمان:

  1. اسکن پاسپورت
  2. اسکن عكس 4 × 3
  3. مشخصات فردی مسافر
  4. ضمانت نامه بانکی

دانلود فایل ویزای عمان

 

 

خواندن 866 دفعه